Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem lehet,ők olyat nem csinálnak 🤣
Köcsőgg villanyautós az m3ason 90nel......
Autóról volt szó.A spring kb olyan mint a motorok között a robogó
Mer nincs mit idoziteni,volt,de má nincs.
na hát ez pont nem igaz(kezeit széttáró) pl. a nejem 3 éve nem is volt már benzinkúton(kezeit széttáró) Ha neked 5 ezer km-ert elmenne az autód egy teletankkal is sokkal sűrűbben járnál tankolni mint a nejem 😅
dehogy megy 😅
100 körül mondogatják(óranézegetős9 Bár neked 100 ezer km kb. 2-3 élet 😅
Más is örül neki. "dinoszaurusz lötty" 🤣
https://youtube.com/shorts/KE3...
az időzítőből mé van kihúzva a dugvilla? 😅
csak ne cipőkrém legyen benne, nehogy véletlenül rákenjem a kenyérre mint nyilas misiék(gondolkodós)
van ismerősöm aki évente 100-120 ezer között autózik, neki azért nem sok évbe tellik a 10x föld kerülés
Mind a kettő szélsőség, de az ezer km-es hatótáv INKÁBB realitás, és azért valljuk be, nem is annyira szélsőség, mint hogy valaki 10* kerülné meg a földet.
Én pl. örülnék egy ezer km-es benzintankos autónak, de nem azért mert egy seggel szeretnék elmenni Achern-be, hanem mert ritkábban kellene járnom tankolni. Az elv ugyanaz mint villanyos autóknál, csak ott még sűrűbben és ráadásul amikor mégis, még többet is kell időt töltenem.
van aki 1000 km akar egy menetben menni
én meg több menetben 400x ennyit
nem reális?
ugyanmár
Igen,és meg is érkeztünk oda ahonnan ez az egész indult,miszerint pl németországban már drágább tölteni az autót mint a benzinest megtankolni.Drágább is,tankolni is drágább,mégis miért vennék az emberek?
10x?
Mondtam én, hogy valakinek problémája van a saját világának a realitásával.
Háááát... a tizediken általában benzinkút sincs, nincs mese, el kell menni otthonról "tankolni"... 😂
most támasztok egyet
vicces összegbe van/lesz, ellenben sok meló, de őszig csak kész lesz
pl első+hátsó fékbetét garnitúra 15 ezer, fék felújtó szett dugattyúval 5 ezer(dugó nélkül 3 ezer sincs)
az abs ami lehet pénzesebb lehet de azt meg kikötöm a picsába ha szar lesz, úgy sincs rá szükségem
újat minek basszak össze a csatornaparton, még akkor se ha lenne rá pénzem ráadásul mostanában rendes felezős záras terepjáró nemigen van, csak a metroszexuális városi népnek csinálnak terepjárókat, akik már a földesút gondolatától is rosszul vannak
na de mi van hogy ha éppen kedvem támad 10x körbeautózni a földet? akkor már lehetnek gondok
Hát, akkor valaki elvesztette a realitásérzékét, hogy fillérekért akarja örökre megoldani a közlekedés problémáját.
Szerintem az hogy ujonnan nem akarja megvenni mert se gempa,se kedv kiadni erte,a hasznalt fosokat amiket megvenne meg sok melo feltamasztani es lusta hozza,meg penzt se adna az alkatreszekert.
Írd mi nem igaz abból amit én írtam, az, hogy mit hisz pipi nem releváns mert vagy úgy lesz vagy nem, de még az a szabály, a villanytól nem félek sőt veszek majd ha megéri, nem benzines kell hanem diesel, már az is kényszer ahogy azt akarják ellehetetleníteni bár a héten olvastam, hogy valamelyik gyár több dieselt ad el mint benzinest mert igény az van rá így nem állnak le vele, én azt nem bírom ha bármir kényszerítenek, győzzenek meg érvekkel vagy anyagilag, de ne így mert ez csak ellenkezést szül még akkor is ha amúgy tetszene.
De hiszen te írod folyamatosan, hogy milyen keveset autózol, akkor a 300 így is 50 év neked, mi a baj?
pl sanyi eléggé, és még rajta kívül rengetegen
jajj jajj nem lesz benzines kocsi, mehetek a patikába antidepresszánst venni
és meg azért vagyok idegbe mert már nincs rendes 1,6 szívó benzin ami elmenne 600+ ezret hiba nélkül, helyette van 3 henger meg 900ccm duplaturbó meg a tököm tudja mi, ja és 300 ezrenként új motor
már ha megy 300 ezret
Kozom nincs hozza,ceges.
Ki van befosva?
ha csinálsz ilyen dobozokat érdemes oda is fi relét tenni, főleg ha telivered biztosítékkal
ha csak a központi elosztó részen van fi akkor a biztosíték is lehet ott kár baszakodni az egyéb szerelvényekkel a vételezési helyeken
cégeknél minden ilyen dobozkába van fi relé még akkor is ha 50 centire vannak egymástól